אורן מ. דו"ח שנתי

דוח שנתי

מהו הדו"ח השנתי?

כל עצמאי מחויב בהגשת דוח שנתי לרשויות המדינה. הדו"ח השנתי מפרט את הכנסותיו ומהווה הצהרה בינו לבין המדינה בכל הנוגע לעניינים הכלכליים של העסק. הדו"ח השנתי מוגש באמצעות טופס רשמי של מס הכנסה בשם "טופס 1301". בטופס מפרט בעל העסק מידע כללי ואישי אודותיו, אודות העסק, ופרטים אודות ההכנסות שלו במהלך שנת הכספים.

הדו"ח השנתי מרכז את כל ההכנסות ההוצאות השנתיות של העסק. מתוך ההכנסות וההוצאות המדווחים, גוזר מס הכנסה את הסכום הכולל לתשלום. סכום זה יכול להיות גדול יותר מהסכום ששולם בפועל, ואז יקבל העצמאי החזראו לחילופין קטן יותר מסכום ששולם, ואז יאלץ לשלם כסף נוסף בהתאם.

מה כולל הדו"ח השנתי?

מאחר והדו"ח השנתי משקף את הנדבך הכלכלי של העסק, הוא משלב בתוכו פרטים רבים. לדוגמא:דו"ח רווח והפסד של העסק העצמאי,דו"ח התאמה לצורך מס, טפסי 106 מכל מקומות העבודה כשכיר, אישורים שנתיים על הפקדות בקרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וקרנות השתלמות, אישור שנתי על תשלומים לביטוח לאומי, אישורים שנתים על רווחים מניירות ערך, אישורים שנתיים על תוכניות חסכון,קבלות של תרומות למוסד מוכר,אישורים שנתיים מביטוח לאומי ומסמכים חשובים נוספים.

חשוב לפנות למקצוענים

חברת "אורן מאיר" חברה להנהלת חשבונות וייעוץ מס, ממוקמת בלב אשדוד. החברה פועלת מזה 30 שנה ומעסיקה אנשי מקצוע בעלי נסיוןעשיר וידע רב בתחום. חברת "אורן מ."עוסקת בהנהלת חשבונות לעצמאיים ולחברות, הכנת משכורות לעובדים, סיוע בפתיחת עסק והדרכה בניהולו השוטף. בנוסף לאלו,מתמחה החברה בדו"חות שנתיים לעצמאים, עבודה הכוללת בדיקה מקיפה, התקשרות עם פקיד השומה, ארגון המסמכים ועוד.

דו"ח שנתי מוצלח הוא מתכון לעסק מצליח

חברת "אורן מאיר" פועלת בצורה יעילה, מהירה ומקצועית.בשלהמורכבות והפרטים הרבים הדרושים במילוי דו"ח שנתי, חשוב לפנות לחברה מקצועית שתטפל בו עבורכם. מילוי נכון ואיכותי של דו"ח שנתי יכול להשפיע על הצלחת העסק, מינוף ההכנסות והשקעתן בצורה חכמה ולמנוע קבלת קנסות ונזקים כלכליים. בחברת "אורן מאיר" דוגלים בעבודה מקצועית ובשירות אישי, אמין ומקצועי. בחברה עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומבטיחים לרכז עבורך את הדו"ח השנתי, להעביר אותו לגופים הרלוונטים ובין היתר גם ליצור עבורך תמונת מצב עדכנית של יעילות עסקך ומצבו הכלכלי.