דוח שנתי

ייעוץ מס

יועץ מס אורן מאיר

ייעוץ מס הוא שירות חשוב שיכול לחסוך לכל בעל עסק כספים רבים, ולספק לו סיוע מקיף לניהול נכון יותר של המאזנים הכלכליים. אז מי הוא יועץ מס, מאיפה בכלל מגיעים המיסים והאם כדאי לשכור שירותי ייעוץ מס? כל התשובות במאמר זה.

מאיפה מגיעים המיסים?

מיסים הם תוצאות של חוקים ותקנות להטלת חובות על אזרחים או חברות ועסקים, לפיהם צריך האדם לשלם כסף המגיע לקופת המדינה ולממן את הוצאותיה, בהן ביטחון, בריאות ועוד. ישראל היא מדינה בה היטל המס הוא גבוה, אך אינו הגבוה בעולם, ויש מדינות בהן המיסים המגיעים לקופת המדינה הם אחוזים גדולים מאוד ממשכורות אזרחיה. רשות המיסים היא זו המפקחת על כל מה שקשור במס ועל הטילי המס, כמו – מס בריאות, מס הכנסה, מס דלק ועוד. על רשות המיסים לפקח כי גבייתם של המיסים מתנהלת באופן תקין על מנת שלא יהיה מחסור בקופת המדינה.

מי הם היועצים שמתעסקים בייעוץ מס?

יועצי מס פועלים אך ורק באישור מס הכנסה. אדם אשר אינו רשום בתפקיד זה אינו יכול לטפל בנושאים הקשורים בכך. מלבד לייעץ בנושאי מיסים, מוסמכים יועצי המס למלא דוחות עבור רשות המיסים בישראל, להתעסק עם משכורות, לעשות ניהול חשבונאי שוטף, להפיק דוחות אישיים בסוף שנה והצהרות הון. אדם המעוניין לעסוק בתחום זה, צריך לעבור לימודים מקצועיים ולאחר מכן יוכל להתעסק בתחומים השונים הקשורים במס.
אם אתם פותחים או כבר מנהלים עסק, יועץ המס יכול לסייע לכם. משמעות של ייעוץ מס היא להיעזר באדם מקצועי ובקיא בתחום המיסים, כיצד העסק הולך לשלם מס באופן אופטימאלי.

יועץ מס – האם זה כדאי?

על כל אדם ועסק לדעת מתי עליו לשלם מיסים, כמה והאם הוא בכלל צריך לשלם אותם ולמי. את כל הידע הנחוץ על מנת לענות על שאלות אלה מחזיק יועץ המס. מומחיותו של יועץ המס הוא במילוי ומעקב אחר הטפסים אותם נדרש למלא על ידי רשויות המס, לעקוב אחר הכנסות והוצאות ולא לעבור על החוקים המוסדרים במדינה.
יועצי המס יכולים לתת את הייצוג הנדרש מול אותן הרשויות להן יש לשלם, ויש בכוחם את היכולת לפעול להקטנת המס במסגרת החוק. יועץ מס מוסמך יכול לעשות עבור העסק שלכם את כל חישובי המס כולל מע"מ, מס הכנסה, דוחות כספיים ועוד, בנוסף ליכולת שלו לייצג אתכם ברשות המיסים ובביטוח לאומי. שירותי ייעוץ מס יסייעו לכם לשמור על זכויותיכם כפרטיים וכעסק ויספקו לכם שירות ניהולי לחסכון בהוצאות עתידיות.

לקבל ייעוץ חינם על ייעוץ מס אנא השאירו את פרטיכם בטופס שבצד הדף, או צרו קשר למספר: 08-8678748

*אנו מספקים שירותים לעסקים שממוקמים באזור מרכז, שפלה והדרום:
- יועץ מס בשפלה
- יועץ מס בדרום
- יועץ מס במרכז
- יועץ מס באשדוד והסביבה
- יועץ מס בגן יבנה
- יועץ מס ביבנה
לפרטי הגעה לחצו כאן